www.cvonline.hu

MANUFACTURING ENGINEER (6313)

  • A hirdetés 1197 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Manufacturing Engineer

Feladatok:
•Részvétel a teljes termelésmérnökségi programban
•Termelési folyamatok, technologiák fejlesztése, változások dokumentálása
•A munkafolyamatok folyamatos optimalizálása
•A termelési folyamatok mérnöki irányitása

Elvárások:
•Gépészmérnöki diploma
•Folyékony angol nyelvtudás
•Képesség csapatmunkára, nyitott, dinamikus személyiség
•Számítógépes ismeretek (Excel, AutoCAD, Microsoft Project)

Előny:
•REFA ismeretek
•Gépipari tapasztalat (nehézipari tapasztalat)

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Manufacturing Engineer”.