www.cvonline.hu

Manufacturing Business Analyst

  • A hirdetés 39 napja lejárt

Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek várnak.
Az National Instrumentsnél olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Feladatok és felelősségi körök:

  • A cég különböző területein működő üzleti- és rendszerfolyamatok vizsgálata, optimalizálása.
  • Project manageri szerep az adott üzleti terület és az IT fejlesztők között.
  • Fejlesztési igények összegyűjtése és pontosítása szorosan együttműködve az üzleti területekkel.
  • Rendszerkövetelmények és specifikáció összeállítása és meghatározása.
  • Költség-megtérülés elemzése.
  • Részvétel az új fejlesztések tesztelésében és támogatásában.
  • Fejlesztések teljes körű dokumentálása és felhasználók oktatása.
  • Önálló projektmenedzsment.

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Rendszerelemzői-, projektmenedzsment-, vagy hasonló tapasztalat.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, nyitottság, analitikus gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) ismeret.
  • Nemzetközi projektmenedzsment tapasztalat.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol