www.cvonline.hu

Manuális teszter

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Megbízónk, a feltörhetetlen tárhelyek fejlesztője. Bővülő csapatukba keresünk az IT területre fogékony, akár pályakezdő, a monotonitást is tűrő

munkatársat, akinek munkája és javaslatai segítik a céget a termék fejlesztésében.

Üzletfelünk egy magyarországi és svájci központú startup cég, mely a felhő-alapú adattárolás biztonságtechnológiai pionírja. Főprofiljuk a kliensoldali titkosítási megoldások fejlesztése, melyek – eltérően más fejlesztők hasonló alternatíváitól – a lehető legegyszerűbb felhasználói élményt tudják nyújtani. Jelenleg 30 fős fejlesztői csapatuk támogatására keresnek precíz és kitartó új munkatársat.

Feladatok:

  • tesztek elvégzésével biztosítani, hogy a cég terméke megfelel az ügyfelek elvárásainak
  • a tesztelések megfelelő működésének biztosítása
  • teszteléseken keresztül ellenőrizni, hogy a szoftver valóban a specifikációban foglaltaknak megfelelően működik
  • a felhasználóktól érkező hibajelentések feldolgozása, az esetek dokumentálása
  • részvétel a termék általános minőségi javításában
  • heti riportok, visszajelzések készítése a fejlesztő csapat részére

Elvárások:

  • precizitás
  • IT iránti érdeklődés, elhivatottság
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • pályakezdők jelentkezését is várják

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő