www.cvonline.hu

Manuális tesztelő

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk Manuális Tesztelő kollégát autóipari területre.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

  • Belső felhasználású kereskedelmi rendszer tesztelése
  • Tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása, tesztek végrehajtása
  • Felhasználói felületek funkcionális tesztelése manuálisan és/vagy automatizáltan
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, hibák újratesztelése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos kommunikáció fejlesztő kollégákkal

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Minimum 2 éves releváns manuális tesztelési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség

Előny:

  • ISTQB CTFL vizsga
  • SQL alapfokú ismerete
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete (pl. Scrum)
  • Teszteszközök ismeret (pl. Selenium)
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
  • Nemzetközi ügyfélkör, innovatív IT megoldások alkalmazása
  • Szakmai fejlődési lehetőség – kiváló szakértői gárda, szakmai képzések biztosítása
  • Belső rotáció lehetősége – hosszabb távon lehetőség több területen való tapasztalat szerzésre

Munkavégzés helye: Budapest (11.kerület)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a „B25MT” hivatkozási számmal küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése )

Pozíció azonosító: B25MT

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Szoftvertesztelő - Budapest (Referenciaszám: BV- 1587)

Man at Work Kft.

Feladatok: Teszt folyamatok automatizálása Vá...
Budapest, Pest

Business Operation Consultant/Manager - Budapest (Referenciaszám: BV-1846)

Feladatok: A szoftver komponensek életciklusán...

Senior Tester - Budapest (Reference number: BV-1587)

Tasks: Strong expertise in Performance Enginee...