www.cvonline.hu

Manuális tesztelő

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Autóipari SW tesztelésére keresünk manuális tesztelő munkatársat, saját csapatunkba.

Feladatok:

• Belső felhasználású kereskedelmi rendszer tesztelése
• Tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása, tesztek végrehajtása
• Felhasználói felületek funkcionális tesztelése manuálisan és/vagy automatizáltan
• Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, hibák újratesztelése
• Dokumentációk elkészítése
• Folyamatos kommunikáció fejlesztő kollégákkal

Elvárások:

• Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előny:

• ISTQB CTFL vizsga
• SQL alapfokú ismerete
• Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete (pl. Scrum)
• Teszteszközök ismeret (pl. Selenium)
• Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
• Fejlődési lehetőség
• Fiatalos csapat

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését aE-mail cím megjelenítése címre. Adatait bizalmasan kezeljük.
Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő