www.cvonline.hu

Manuális tesztelő

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Érdekel az IT, de nem vagy informatikus?

Szívesen dolgoznál egy jól menő, sikeres startup cégnél?

Érdekel a dolgok működése és bírod a monotonitást?

Akkor jelentkezz manuális tesztelőnek!

Üzletfelünk egy magyarországi és svájci központú startup cég, mely a felhő-alapú adattárolás biztonságtechnológiai pionírja. Főprofiljuk a kliensoldali titkosítási megoldások fejlesztése, melyek eltérően más fejlesztők hasonló alternatíváitól a lehető legegyszerűbb felhasználói élményt tudják nyújtani. Jelenleg 30 fős fejlesztői csapatuk támogatására keresnek precíz és kitartó új munkatársat.

Feladatok:

  • Tesztek elvégzésével biztosítani, hogy a cég terméke megfelel az ügyfelek elvárásainak,
  • a tesztelések megfelelő működésének biztosítása,
  • teszteléseken keresztül ellenőrizni, hogy a szoftver valóban a specifikációban foglaltaknak megfelelően működik,
  • a felhasználóktól érkező hibajelentések feldolgozása, az esetek dokumentálása,
  • részvétel a termék általános minőségi javításában,
  • heti riportok, visszajelzések készítése a fejlesztő csapat részére.

Elvárások:

  • Precizitás, analatikus gondolkodás, monotonitás-tűrés,
  • IT iránti érdeklődés, elhivatottság,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • fesőfokú végzettség és/vagy releváns tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • A korrekt fizetés és az izgalmas szakmai feladatok ritka-mint-a-fehér-holló kombinációja,
  • naprakész technológiai háttér,
  • fiatal, lendületes és rendkívül lelkes csapat,
  • modern iroda Budapest egyik legmenőbb Duna-parti irodaházában.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol