www.cvonline.hu

Manuális tesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1087206
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Manuális tesztelőket keresünk magyar tulajdonú szoftverfejlesztő céghez azonnali kezdéssel.

Feladatkör, felelősségek:

•- Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése;

•- Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése;

•- Tesztelés végrehajtása;

•- Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása;

•- Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú végzettség IT vagy közgazdász területen.

•- Legalább két éves releváns szakmai tapasztalat.

•- Tesztelési és fejlesztési módszertanok ismerete.

•- Szóban és írásban aktív angol nyelvtudás.

•- MS Office kezelési ismeretek.

Előny:

•- Tesztmenedzsment alkalmazások ismerete.

•- SQL ismeret.

•- ISTQB minősítés.

Nyelvtudás:

Szóban és írásban aktív angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítanak:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.