www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Manuális tesztelő

Hozzáadva: 2016.08.30.
lejárt

Cégünk bővülő csapatába keressük Manuális tesztelő pozícióba új kollégánkat!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja.

Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt "Legjobb Munkahely" felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat manuális tesztelés területen
  • JIRA rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismeret szóban és írásban
  • SQL lekérdezés írása
  • Üzleti folyamatok átlátása
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Monotonitástűrés
  • Proaktivitás, kreativitás

Értékelt kvalitások
  • ISTQB vizsga
  • HTML, CSS tudás
  • Azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi alkalmazás-üzemeltető

Capsys Informatikai Kft.

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulaj...
Budapest

Telesales - Call center specialista

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Budapest

Értékesítés-támogatási termékmenedzser munkatárs

AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zr...