www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Manuális tesztelő

Hozzáadva: 2016.11.08.
lejárt

Cégünk bővülő csapatába keressük Manuális tesztelő pozícióba új kollégánkat!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja.

Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt "Legjobb Munkahely" felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat manuális tesztelés területen
  • JIRA rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismeret szóban és írásban
  • SQL lekérdezés írása
  • Üzleti folyamatok átlátása
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Monotonitástűrés
  • Proaktivitás, kreativitás

Értékelt kvalitások
  • ISTQB vizsga
  • HTML, CSS tudás
  • Azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Telefonos értékesítő

4 Life Direct Kft.

Stabil munkahelyet, versenyképes bérezést ke...
Budapest

IT fejlesztési vezető

Cégnév elrejtése

Pénzintézet számára keresünk munkatársat IT fe...
Budapest

Ingatlanpiaci szakértő

AEGON Magyarország Hitel Zrt

Az AEGON Magyarország Ingatlanhasznosító Kft. ...