www.cvonline.hu

Manuális tesztelő

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Pozíció azonosító: B48MT
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Tesztelő
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület
Feladatok:

  • Alkalmazások manuális/automatizált tesztelése
  • Teszttervek kidolgozása
  • Tesztek kiértékelése, hibák analizálása, dokumentálása
  • Tesztkörnyezet fejlesztése
  • Tesztjegyzőkönyvek készítés

Elvárások:

  • Felsőfokú főiskolai v. egyetemi végzettség, vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat
  • 1 év szoftvertesztelési tapasztalat
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol