www.cvonline.hu

Manuális szoftvertesztelői pozíció

  • A hirdetés 305 napja lejárt
Manuális szoftvertesztelői pozíció – Junior és Szenior

Nemzetközi partnercégeink számára keresünk Manuális szoftvertesztelő kollégát. Junior és szenior szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk.

Elvárások
  • Legalább 1 év tapasztalat manuális tesztelésben
  • Valamely objektumorientált programnyelv (C++, C#, Java) ismerete VAGY
  • SQL ismeret VAGY
  • scriptnyelvek terén szerzett ismeret (Python, Perl, shellscript, JavaScript)
Előnyt jelent
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
  • ISTQB tanúsítvány
  • Selenium, Cucumber, JMeter, SOAPUI
Feladatok
  • Szoftverek, applikációk tesztelése
  • Teszt eredmények kiértékelése
  • Hibakeresés
  • Dokumentáció
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Manuális szoftvertesztelő

Randstad Hungary Kft.

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésév...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Projektmérnök pozíció!

Érdekel az autóipar / e-autóipar? Szívesen lakn...
Veszprém

Tesztelő (manuális és automatizált tesztelés)

PBS International Kft.

Megye:   Budapest A pozíció leírása:   Szenior ...