www.cvonline.hu

Manuális szoftvertesztelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.30.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1166370

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésével és integrációjával, valamint informatikai tanácsadással foglalkozó kis szoftverfejlesztõ cég, amely banki kockázatkezelési szoftver fejlesztéséhez és működtetéséhez keres szakembert Manuális tesztelő pozícióba
- Pénzügyi rendszer teljes körű rendszer tesztelése
- Tesztesetek, teszt forgatókönyvek készítése
- Funkcionális és regressziós tesztek végrehajtása
- Hibák felkutatása, továbbítása a fejlesztőknek
- Rendszerszervezők, fejlesztők napi szintű technikai támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 1-2 éves manuális tesztelői tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Rendszerben, folyamatokban való gondolkodás
- Előny: adatbázis ismeret (Oracle) és pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Kellemes, modern munkakörnyezet a II. kerületben
- Családias légkör, támogató kollégák
- Szakmai előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Egyéb hasonló állások Önnek
MANUÁLIS OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

MANUÁLIS operátor Megbízónk:Partnercégünk 1930 ...
Nyírbátor

Szoftvertesztelő

Work Force Kft.

Nemzetközi hátterű IT/telco partnerünk magyaror...
Magyarország

Szoftvertesztelő Mérnök

HAYS Hungary Kft.

Szoftvertesztelő pozícióba keresünk munkatársat...