www.cvonline.hu

Manuális szoftvertesztelő (B48MS)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Manuális szoftvertesztelő

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Manuális szoftvertesztelő munkatársat keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B48MS
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Webes/asztali/mobil alkalmazások manuális funkcionális tesztelése,
  • Tesztesetek írása, adminisztrálása,
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése,
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, ügyfelekkel.

Elvárások

  • Minimum egy évet dolgoztál már tesztelőként,
  • Legalább annyira szereted ezt a szakmát, mint mi,
  • Számodra nem ismeretlen fogalom az agilis tesztelés,
  • Találkoztál már valamilyen tesztmenzedzsment eszközzel (pl. HP QC, Bugzilla, Jira, Spira Team)
  • Láttad a lehetőséget a változatosságban, a többféle projektben, ügyfélben,
  • Mind szóban, mind írásban könnyen megérteted magad másokkal
  • Igényes vagy a kezed közül kiadott munkájára.

Előny

  • Legalább középszinten írsz és folyékonyan beszélsz angolul,
  • Tudjod a különbséget a validáció és a verifikáció között, ismered a V-modellt, esetleg tudod, mi az a quality gate – tehát erős ISTQB alapokkal rendelkezel,
  • Dolgoztál már ügyféloldalon egy IT szállító cég képviseletében.
  • Német nyelv középfokú ismerete előny!

Amit a cég kínál:

  • Erős szakmaiság – célunk Magyarország legjobb tesztelési szakmai műhelyének létrehozása,
  • Referenciaértékű projektek,
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Stabilitás,
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat,
  • Angol és német nyelvi képzés,
  • Támogató környezet – nincs az a probléma, amit ne tudnánk közösen megoldani!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű