www.cvonline.hu

Manual Testers

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.04.
Jelentkezési határidő: 2015.08.11.
Hirdetés azonosító: 964421
lejárt

Domestic multinational company specializing in navigational software is looking for precise manual testers in Hungary.

Requirements:
• 1-2 years of experience in manual or automatic SW-test engineering, development documentation
• University or college degree (IT / Electrical Engineer / Mechanical Engineer is an advantage)
• Quality-oriented attitude
• Ability to perform multiple tasks in parallel
• Flexible attitude
• At least intermediate level of English language
• Stress tolerance
• Monotonicity-tolerance

Advantages are:
• Profitability and efficiency orientation
• Automated testing experience
• ISTQB exam CTFL
• Programming Basics

If you would like to work at a successful global company in Hungary, where you can learn from the best in the field and interested in serious professional challenges in a modern infrastructure with flexible working hours apply via our portal.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr