www.cvonline.hu

Manual Software tester

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.03.
Hirdetés azonosító: 1083789
lejárt

Aki szakmai kihívást jelent karrierre és egy olyan pozícióra vágyik, ahol szakértelem és a legújabb fejlesztési eszközök megismerise varja, akkor annak az Megbízónk IT divízója az ideális munkahelyet jelenti.
Egy globális szervezet tagjaként intelligens, műszaki beállítottságú emberek között töltheti a tevékeny hétköznapokat.
Partnerünk a technológia szerelmeseit fogja össze, akik a következő területek szakértői: alkalmazásfejlesztés, rendszergazdai feladatok és alkalmazás üzemeltetés, tesztelés.

Manuális tesztelői csapatuk bővítése céljából keresnek új kollégát!

Feladatok:

  • Tesztesetek készítése
  • Manuális tesztek elvégzése vagy automatizált tesztek lefuttatása és értékelése
  • Szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • Dokumentáció készítése
  • Ügyfeleinkkel történő professzionális kapcsolat kialakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Manuális vagy automatizált tesztelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előny:
  • Siebel/Amdocs/Billing rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • HP functional tester ismerete
  • Java fejlesztésben vagy Unix shell scriptelésben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Cutting edge technológiák megismerése
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tréningek
  • Sokszínű ügyfélportfólió – változatos és izgalmas projektek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk a jelentkezését angol nyelvű önéletrajzzal a regisztrációt követően.

Munkavégzés helye: Budapest