www.cvonline.hu

Managing Director Trainee

  • A hirdetés 808 napja lejárt

Vezetőnek születtél?
Saját csapatunkba keresünk lelkes, elhivatott, frissen végzett vagy tanulmányait hamarosan befejező fiatalt június hónapra, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

• Nemzetközi “Way to Work” programunk egyik legizgalmasabb eleme az “Adecco Experience” projektünk, melynek keretében, egy hónapig, közvetlenül az Ügyvezető Igazgatónk mentorálása mellett dolgozik a kiválasztott Management Gyakornok.
• A felsővezető szemén keresztül betekintést nyer egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi szervezetének folyamataiba, döntési mechanizmusaiba, úgy mint:
• Stratégiai tervezés, döntés előkészítés, kockázatmérlegelés;
• Delegálás, ellenőrzés, a szervezet napi menedzselése;
• Teljesítmény menedzsment, coaching;
• Céges rendezvényeken való részvétel;
• Marketing, CSR tevékenységben, csapatépítésben való aktív részvétel;
• A feladathoz kötődő adminisztráció, riportok elkészítése; blog (Twitter) vezetése angol nyelven

Elvárások:
• Frissen végzett vagy hamarosan végző közgazdász hallgató, elsősorban gazdasági területről;
• Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás;
• Nyitott, dinamikus, felelősségteljes, érett személyiség;
• Magas szintű együttműködési és kommunikációs készség;
• Magabiztos, kimagasló felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
• Management, HR szakterületen folytatott tanulmányok;
• Projektmunkákban való részvétel;
• Vezetői tapasztalat (iskolai projektmunkákban, diákmunkában stb.).

Amit kínálunk:
• Egyedi lehetőség, a világ vezető HR szolgáltatójának működésének megismerésére;
• Stabil nemzetközi háttér, kiváló munkafeltételek;
• Szakmai fejlődési lehetőség, akár hosszabb távú karrierlehetőség;
• Kiemelt juttatási csomag;
• Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérjük az alábbi módon add le jelentkezésed:

1. Töltsd le CEO1Month nevű okostelefon alkalmazásunkat

2. Töltsd fel oda Önéletrajzodat illetve küldd el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

3. Az alkalmazásban található 3 tesztet is töltsd ki!

Jelentkezési határidő: 2015.05.01.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol