www.cvonline.hu

Manager

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Multinacionális cég munkatársakat keres a magyarországi fiók fejlesztésére. Árfolyamkülönbségre alapozó eszközökkel való kereskedés útján útján egy sikeres brand épült ki, mely utat mutatva halad előre.
Keresünk kereskedésben tapasztalt, illetve olyan kezdő munkatársakat is, akik eddig teljesen más területen tevékenykedtek.
A képzéseinken, tréningjeinken sikeres szakemberekkel készítjük fel a munkára a leendő munkatársakat, annak érdekében, hogy a kívánt eredményt közösen elérjük.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • cég saját ügyfélkezelési rendszerének elsajátítása és következetes használata
  • szakmai oktatás megszervezése és lebonyolítása
  • cég szolgáltatásainak értékesítése, meglévő ügyfélállomány kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • jelentés és kapcsolattartás külföldi vezetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • folyamatban lévő vagy elvégzett egyetemi tanulmányok
  • megbízhatóság, korrektség, felelősségteljesség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és alkalmazkodó-készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Román vagy Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • motiváló fizetési táblázat egyedi lehetőségekkel
  • garancia egy profi környezetben való munkára
  • rész- és teljesmunkaidős álláslehetőség
  • komoly karrierlehetőség előrelépéssel, Magyarországon vagy külföldön