www.cvonline.hu

Manager asszisztens

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Budapesti székhelyű külföldi tulajdonosi háttérrel rendelkező nagykereskedelmi cég az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatkör:

  • vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
  • rendelések felvétele, visszaigazolása
  • visszáruk kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • telefonhívások fogadása és kezelése
  • kapcsolattartás a cég értékesítési képviselőivel/viszonteladóival
  • az ügyvezető és a cég napi munkájának asszisztálása, koordinálása
  • általános ügyintézés
  • irodavezető munkájának segítése

Munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • végzettség: legalább középfokú
  • nyelv: angol- E-mail kapcsolattartás külföldi partnerrel/beszállítókkal
  • Erős számítógépes-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel; Outlook; Word
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat legalább 2 év
  • kedves, türelmes személyiség;
  • jó stressztűrő, terhelhetőség, monotónia tűrő képesség
  • önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • szolgáltatói szemléletmód
  • csapatban történő munkavégzés iránti nyitottság
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • műszaki irány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, forgalom-arányos jutalék
  • kellemes környezetben való munkavégzés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Dél-Pest

Munkaidő:

teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő