www.cvonline.hu

Manager asszisztens

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 912789

Flex állások

MANAGER ASSISZTENS

Feladatok
 A gyárvezető és a menedzsment tagok munkájának támogatása
 Vezetői ülések, megbeszélések szervezése, beszámolók, riportok, prezentációk készítése, karbantartása
 Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel, vendégekkel, külföldi kollégákkal, látogatások (szállás, utazás, üzleti vacsorák) szervezése
 Kollégák támogatása a belföldi és külföldi kiküldetések alkalmával (utazás, szállás szervezése, költségek elszámolásának biztosítása)
 Vállalati rendezvények, CSER programok megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal
 Belső és külső kommunikációs csatornák működtetésében való aktív részvétel, a vállalat belső kommunikációs felületeinek felügyelete biztosítva a Flextronics mindenkor hatályos központi elvárásainak (vállalati politikák, plakátok, logók) való megfelelést
 A tárgyaló termek foglalásának koordinálása, szükséges bekészítések megszervezése
 Napi működés biztosítása (megfelelő információáramlás elősegítése, szabadság nyilvántartás, irodai eszközök rendelése, készletek ellenőrzése)

Elvárások
 Minimum középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
 3-5 éves releváns területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
 Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
 Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
 Kiváló kommunikációs, szervezési képesség
 Precíz, megbízható személyiség, csapatjátékos hozzáállás
 Terhelhető, stresszhelyzetekben empatikus, türelmes, segítőkész személyiség
 Dinamikus, energikus munkavégzés
 B kategóriás jogosítvány