www.cvonline.hu

Manager asszisztens

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

Hulladékszállítással és nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég az ügyvezető mellé Manager asszisztenst keres.

Asszisztens fő feladatai:

  • vezető munkájának támogatása, segítése
  • adminisztratív munka koordinálása, precíz vezetése
  • irodai tevékenységek teljes körű koordinálása
  • be - és kimenő levelezés lebonyolítása
  • adatok könyvelésre történő átadása
  • egyéb szervezési munkák ellátása

Egyéb elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • gyors és gépírási ismeretek (elengedhetetlen)
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség (hivatalos, akár jogi nyelvezettel)
  • szervezési készség
  • motiváció
  • precíz adatkezelés
  • aktív angol vagy német nyelv tárgyalási/társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Word, Excell, Outlook, ppt kiemelt szintű ismerete
  • 2-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kreatív és rugalmas feladat - megoldási készség

Előnyt jelent:

  • környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalatok
  • pályázat írásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes,(pontosan kifizetett) jövedelem
  • stabil céges háttér

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület. csak azok jelentkezzenek, akiknek nem gond a munkahely megközelítése.

Jelentkezni: fényképes, szakmai önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő