www.cvonline.hu

Manager asszisztens

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

Debreceni székhelyű, pénzügyi területen tevékenykedő cég keres

Manager asszisztensi

munkakörbe

főként pénzügyi, gazdasági végzettségű diplomás munkatársat.

Elvárások: Ön az ideális jelölt, ha:

  • Elsősorban pénzügyi, gazdasági diplomával rendelkezik,
  • Kiválóan kommunikál,
  • Rugalmas, önálló munkavégzésre képes.

Előny:

  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély és vezetési rutin,
  • Pénzügyi (banki, biztosítási) területen szerzett tapasztalat.

Feladatok: Az ideális jelölt feladatai:

  • Vezetői munka segítése, támogatása, kiszolgálása,
  • Projektekben való önálló részvétel.

 Amit kínálunk Önnek:

  • Versenyképes, fix jövedelem,
  • Főleg debreceni irodai munkavégzés,
  • Fiatalos csapat,
  • Kreatív feladatok,
  • Profi háttér.

Kérjük motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre megküldeni szíveskedjen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő