www.cvonline.hu

Manager asszisztens

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, Ipari-, energetikai épületgépészeti rendszerek tervezésével, létesítésével, üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó cégünk

Manager asszisztens munkakörbe

keres munkatársat.

Feladatok:

  • Műszaki igazgató munkájának támogatása levelezésének ügyintézése
  • A projektekkel kapcsolatos adminisztráció, dokumentáció vezetése
  • Szerződések, megrendelések nyilvántartása
  • Költségvetések alapján ajánlati felhívás készítése
  • Az ajánlati tender dokumentáció készítéséhez szükséges beszállítói és alvállalkozói árajánlatok bekérése
  • Az elnyert projekt dokumentációjának feldolgozása
  • A beszerzésekhez, illetve az alvállalkozásba adáshoz versenykiírások elkészítése
  • Alvállalkozói és szállítási szerződések, megrendelések előkészítése

Szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 év, adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • MS Office és MS Project készség szintű használata
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Kapcsolat

Szakmai önéletrajzzal, bizonyítványmásolatokkal ellátott jelentkezéseket, a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő