www.cvonline.hu

Manager asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 729995

A munkaerő-kölcsönzési üzletágon belüli vezetői feladatok támogatására új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az ágazatvezető munkájának teljes körű adminisztratív és operatív támogatása,
  • kiemelt projektek összefogása, adatgyűjtések, döntés előkészítési munkálatok,
  • általános szervezési feladatok: időpont-egyeztetések, értekezletek megszervezése,
  • magyar és angol nyelvű prezentációk, statisztikák összeállítása,
  • idegen nyelvű tárgyalásokon való személyes részvétel,
  • irodai adminisztrációs feladatok, (idegen nyelvű üzleti levelezés, kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, iktatás),
  • vendégek, ügyfelek fogadása, útba igazítása,
  • telefonok fogadása, üzenetek továbbítása,
  • pályázati anyagok, tenderek előkészítése,
  • pályázati dokumentációk idegen nyelvre történő fordítása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • minimum 2-3 év hasonló területen/pozícióban szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, (a felvételi eljárás során teszteljük!)
  • kiemelkedő számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, PowerPoint, MS Outlook, PDF), (a felvételi eljárás során teszteljük!)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • nagyfokú alkalmazkodó készség,
  • jó megjelenés, magabiztos fellépés,
  • magas szintű szervezőkészség és konfliktuskezelés,
  • megbízható, felelősségteljes személyiség.
Előny:
  • Felsőfokú, ideális esetben gazdasági vagy HR végzettség,
  • angol nyelv mellett német nyelvtudás,
  • pályázati anyagok, tenderek előkészítésében szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • komplex, érdekes feladatkör,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 9:00-17:30 (14.ker.)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, a következő e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése.

Kategória
Humán erőforrás
Régió