www.cvonline.hu

MANAGER ASSZISZTENS

  • A hirdetés 457 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
váci központjába
(határozott időre)
munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Gazdasági igazgató napi munkájának adminisztratív támogatása,
  • Általános titkársági, asszisztensi feladatok (dokumentumkezelés, prezentációkészítés) ellátása,
  • Hivatalos programok koordinálása, üzleti partnerek, vendégek fogadása,
  • Háttéranyagok gyűjtése tárgyalásokhoz,
  • Részvétel vezetői értekezleteken, jegyzőkönyvkészítés.

Feltételek:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági),
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete,
  • Legalább 3 év személyi asszisztensi vagy titkársági munkakörbe szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és együttműködési készség,
  • Precizitás és igényes munkavégzés, megbízhatóság és terhelhetőség,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Szolgáltatónál, nagy vállalati munkakörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével

2016. április 20-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű