www.cvonline.hu
Manager asszisztens (Referenciaszám: PJ2809)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1099468
lejárt
Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Manager asszisztens - Székesfehérvár

Feladatok:
- Tárgyalások, megbeszélések szervezése, előkészítése
- Általános adminisztratív feladatok ellátása
- Külső partnerekkel, belső szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
- Személyi asszisztencia, egyéb ügyintézési feladatok

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Csapatjátékos hozzáállás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Alapvető számítógépes ismeretek (Windows/Office/adatbázisok)

Amit a cég kínál:
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Költözési támogatás
- Utazási, sportolási támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.