www.cvonline.hu

Management trainee

  • A hirdetés 717 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az
online média területén. A cégcsoporthoz tartozó debreceni divízióhoz keresünk munkatársat
az alábbi pozícióba:

A pozíció leírása:

  • Szakmailag felkészült fiatal, pályakezdő bevonása a vállalatcsoport üzleti tevékenységébe, különböző projektmunkákon keresztül,
  • elemzések készítése,
  • ügyvezető munkájának támogatása,
  • fordítások készítése.

Elvárások:

  • 0-7 éve megszerzett diplomával vezetői ambíciókkal és stratégiai szemléletmóddal rendelkezik,
  • képes új megoldásokat kezdeményezni,
  • vállalja a felelősséget a döntéseiért,
  • dinamikus, változás-orientált és csapatjátékos,
  • magas szintű angol- és/vagy németnyelv-tudással rendelkezik,
  • vezetői készsége és ambíciói vannak,
  • fellépése határozott, tárgyalási készsége kiemelkedő,
  • mobilis és rugalmas,
  • jó kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezik,
  • proaktív.

A munkatárs kiválasztásánál előnynek számít:

  • Külföldi tapasztalat / gyakornoki munka vagy Erasmus programon való részvétel,
  • szakmai tapasztalat gazdasági / pénzügyi /értékesítési területen.

Amit ajánlunk neked:

  • Változatos munka,
  • izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • networking lehetőség,
  • szakmai mentor az ügyvezető személyében,
  • versenyképes fizetés,
  • hosszú távú karrier- és gyors fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkakezdés: azonnal
Jelentkezés módja: szakmai fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel és motivációs levéllel az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Német, Angol