www.cvonline.hu

Management Accountant

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Külföldi ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi és management szolgáltatást nyújtó cég keres Budapesti irodájába

pozícióba Munkatársat.

Cégünk évről évre folyamatosan fejlődik, így fontos számunkra, hogy szem előtt tartsuk a szakmaiságot, a nemzetközi és a hazai piac kihívásait és munkatársaink folyamatos fejlesztését. Fiatalos csapatunkhoz várjuk olyan szakember csatlakozását, aki kihívásnak érzi új feladatok teljesítését és nyitott a szakmai fejlődésre.

Feladatok:

  • Számviteli és könyvelési feladatok ellátása a cég ügyfeleinek
  • Nyilvántartások naprakész vezetése és egyeztetése a pénzüggyel
  • Havi, negyedéves, féléves management riportok és konszolidált riportok készítése
  • Részvétel az éves könyvvizsgálatban
  • A könyvelési és a pénzügyi folyamatok jogszabályoknak és belső előírásoknak való megfeleltetése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Adóbevallások összeállítása, kapcsolattartás a hivatalokkal

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 éves szakmai releváns tapasztalat
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban is
  • Gyors reagálás dinamikus, változatos munkakörnyezetben
  • Feladatorientált, pozitiv, nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség

A kiválasztásnál előnyként értékeljük a német, spanyol, vagy francia nyelvismeretet.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus nemzetközi környezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét kérem küldje 2015. december 16-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő