www.cvonline.hu
Management accountant trainee
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.02.
Hirdetés azonosító: 917539
lejárt

Pest megyei partnercégünk megbízásából keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- készlet kontrolling üzemeltetése (BOM-ok karbantartása a rendszerben, gyártási varianciák, készlet egyeztetése főkönyvvel, STD árak, árlisták frissítése)
- pénzügyi elemzési feladatok:
- terv-tény adatok összehasonlítása
- havi zárással kapcsolatos feladatokban aktív részvétel
- sales report (főkönyv és riportok egyeztetése)
- ad hoc riportok összeállítása

Elvárások:

- Aktív nappali tagozatos jogviszony utolsó éven
- Középfokú angol nyelvtudás
- Erős számviteli ismeretek (főleg készlet könyvelés területen)
- Felhaszánló szintű Excel használat
- Problémamegoldó beállítottság, képesség az önálló munkára
- bejárás saját autóval

Amit kínálunk:

- Biztos hátterű piacvezető globális cégcsoport
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Újhartyán vagy Felsőlajos

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.