www.cvonline.hu

Maler und Lackierer-Deutschland

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 922861
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Für unseren anspruchsvollen Kunden im Raum Stuttgart suchen wir Maler und Lackierer

Duties:

Aufgaben:

• Farbliche Gestaltung von Räumen und Fassaden

• Lackieren von Türen, Fenster- und Türrahmen

• Vorarbeiten wie verspachteln, schleifen, grundieren

• Verputzen von Räumen und Fassaden (Reibeputz, Kratzputz, Spritzputz)

• Tapezieren aller gängigen Tapeten

weitere Kenntnisse aus den folgenden Bereichen sind von Vorteil

jedoch nicht zwingend erforderlich:

• Vollwärmeschutz

• Trockenbau

• Bodenverlegung (Teppich, Laminat, Parkett, Linoleum, PVC, Fliesboden)

Requirements, skills:

Elvárások:

• szakmunkás biztonyítvány és többéves szakmai tapasztalat (előny ha 3 évnél több)

• B kategóriás jogosítvány + saját gépjármű előny

• megbízhatóság és önálló munkavégzés

• kommunikációképes német nyelvtudás +szaknyelv ismerete

Known languages:

kommunikationsfähige Kenntnisse in der deutschen Sprache

Short company info:

Schon seit Jahren gehört unsere Kunde zu den führenden Anbietern von Personal-Dienstleistungen in Deutschland.

Additional info:

Amit kínálunk:

• Legális, bejelentett németországi munkahely

• havi vagy többhavi váltások, de hosszútávú munkalehetőség

• betegbiztosítás, nyugdíj biztosítás

• segítségnyújtás bármilyen helyzetben a kiutazás teljes ideje alatt

• magyar nyelvű kapcsolattartó személy

• bruttó 12,80 euro/óra + netto 5,5 euro/óra kiegészítés (szállásra, étkezésre, utazásra)

A jelentkezés módja:

• fényképes szakmai önéletrajz küldése német nyelven

• szakmunkásbizonyítvány másolata