www.cvonline.hu
Major incidens specialista
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896514
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, szükség esetén változtatása, javítása és leállás, szakadás esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok, illetékesek bevonásával

  • Major Incident-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása

  • Felelősség az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartásáért

  • Az incidens management megbeszélések hatékony vezetése

  • A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete, illetve frissen tartásuk a Service Centerben

  • Részvétel az incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása

  • Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal
  • Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség és legalább 3 év releváns tapasztalat

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, német előny

  • Alapos informatikai ismeretek

  • ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalat

  • Hajlandóság telefonos készenlét vállalására

  • Hálózati architektúrák ismerete, CCNA vizsga előny

  • Amit ajánlunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • Kellemes, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió