www.cvonline.hu

Major incidens specialista

  • A hirdetés 1292 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, felmerülő probléma esetén a lehetső leggyorsabb helyreállítás
  • Major Incident-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása,
  • Felelősség az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartásáért,
  • Az incidens management megbeszélések hatékony vezetése,
  • A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete,
  • Részvétel az incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása,
  • Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú IT végzettség és legalább 3 év releváns tapasztalat,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalat,
  • Hálózati architekrúták ismerete,
  • Hajlandóság telefonos készenlét vállalására.
Előny:
  • Német nyelvtudás,
  • CCNA vizsga.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Ergonomikus, modern, multinacionális munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetősége.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika