www.cvonline.hu
Major incidens specialista német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 829716
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Az ügyfél informatikájának teljes körű   felügyelete, szükség esetén változtatása, javítása és leállás, szakadás   esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok,   illetékesek bevonásával
  •   Major Incident-ek irányítása, az ügyfél oldali   management és megoldó csoportok koordinálása
  •   Felelősség az ügyfél által megszabott   helyreállási határidők betartásáért
  •   Az incidens management megbeszélések hatékony   vezetése
  •   A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és   azok dokumentációinak felügyelete, illetve frissen tartásuk a Service   Centerben
  •   Részvétel az incidenseket megoldó csoportok   értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása
  •   Hatáselemzések készítése együttműködve a   szolgáltató csoportokkal

Elvárások

  •   Felsőfokú IT végzettség és legalább 3 év   releváns tapasztalat
  •   Felsőfokú német nyelvtudás

  •   ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati   tapasztalat
  •   Hajlandóság telefonos készenlét vállalására
  •   Hálózati architektúrák ismerete, CCNA vizsga   előny
  •   Alapos informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81137

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen