www.cvonline.hu

Maintenance Project Expert

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.29.

Pozíció leírása / Job description

One of the largest and most successful companies in Central Europe is looking for a Maintenance Project Expert

Feladatok:

- Develop and maintain Global standard work processes (Global regulations) for the discipline consistent with standardised framework for Production Management system
- Develop and maintain the specific work processes (global regulations)
- Build and maintain a healthy and effective network across all production sites, with a clear agenda biased to action
- Establish and maintain a Group wide knowledge management system for the discipline in line with standard structure developed by others
- Provide assurance to Group and local Production site leadership regarding competence of local discipline group

Elvárások:

- University degree in Engineering
- Minimum 10 years of refining and/or petrochemical experience
- Project management experience
- Ability to work in a virtual team environment, willingness to travel between local production sites
- Good communicational and coordinational skills
- Negotiational level of ENGLISH

Amit kínálunk:

- Challenging tasks
- Competitive compensational package
- Multinational work environment

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -