www.cvonline.hu

Maintenance Groupleader

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 863946

Flex állások

Flextronics International Kft., Zala Site is searching for talented candidates for position detailed below:

Feladatok:

  • Elektronikai gyártás gépeinek(SMT, forrasztás, összeszerelés, teszt) eszközeinek karbantartása
  • A karbantartási rendszer felügyelete és fejlesztése, a karbantartási folyamatok szervezése, irányítása, dokumentálása
  • A karbantartási tevékenység tervezése a karbantartási költségek és állásidők csökkentésére vonatkozó célkitűzések figyelembe vételével
  • Gyártóberendezések, eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, a kieső idő célok teljesítése
  • A meghibásodások okainak feltárása, megelőző intézkedéskedések meghatározása
  • A mintegy 30 fős karbantartó csoport irányítása, a team támogatása és motiválása
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A karbantartáshoz szükséges gépalkatrészek meghatározása
  • Heti, havi riportálás a menedzsment felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök vagy villamosmérnök
  • 3-5 év karbantartásban, tömeggyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • 2-3 év vezetői tapasztalat
  • Kommunikáció képes Angol nyelvtudás

If you are interested in the role above, please send your resume both in Hungarian and English.