www.cvonline.hu

Maintenance Group Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.06.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 989155
lejárt

Budapesti autóipari gyártó partnerünk számára keresünk tapasztalt mérnök kollégát az alábbi munkakörbe:

Karbantartási csoportvezető

 Feladatok:

  • Napi javító karbantartás szervezése
  • Megelőző karbantartás működtetése
  • Cserealkatrészek ellátási rendszerének kidolgozása, működtetése
  • Karbantartó csapat tevékenységének koordinálása
  • Fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel
  • 5S kialakítása és fenntartása a karbantartói tevékenység területén
  • Épület által nyújtott funkciók zavarmentes működtetése
  • Törvényi/hatóságok felé való megfeleltetés, adatszolgáltatás
  • Épülethez tartozó külső szolgáltatások költséghatékony szervezése
  • Épület fenntartási költségek monitorozása/javítása
  • Biztonsági/Takarító szolgálat hatékony működtetése
  • Tűzbiztonsági előírások felé való megfeleltetés
  • Informatikai rendszer zavarmentes és hatékony működtetése
  • Épület állagmegőrzésének koordinálása, fejlesztési lehetőségek kidolgozása
  • Egészségügyi, tisztasági előírások felé való megfeleltetés

  Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Karbantartási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Karbantartási rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete

   Előny:

  • Folyamatoptimalizálási eszközök ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Hibaanalízisben szerzett tapasztalat
  • Francia nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest