www.cvonline.hu

Maintenance Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.08.
Jelentkezési határidő: 2017.03.21.
Hirdetés azonosító: 1102233
lejárt

Élelmiszeripari gyártó partnerünk csapatába villamos ismeretekkel rendelkező karbantartó mérnököt keres az alábbi paraméterekkel:

A karbantartó mérnök főbb feladatai lesznek:

- Berendezések optimális üzemelésének biztosítása
- Üzemzavar elhárítás és dokumentálás
- Karbantartási folyamatok műszaki támogatása, műszaki projektek vezetése
- A termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések, alkatrészek beszerzése
- Új termelő berendezések telepítése
- Tervezett karbantartások ütemezése
- Megelőző karbantartási tervek készítése
- Veszteség csökkentő projektek és üzemzavar elhárítási munkák irányítása
- Karbantartó személyzet szakmai támogatása, képzési igények meghatározása

Elvárások:

- Felsőfokú mechatronikai/villamosmérnök végzettség
- Releváns, legalább 2-3 éves tapasztalat karbantartásban
- Műszaki aktív angol nyelvtudás

Előny:

- PLC programozási ismeret
- Lean módszertanok ismerete (TPM, 5Wh, Ishikawa, stb.)
- SAP ismeret