www.cvonline.hu

Maintenance Engineer (Tooling)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1070534
lejárt

Partnerünk egy Budapesten lévő autóipari beszállító cég, mely jelenleg bővíti csapatát karbantartási területen. Szakképzett mérnök kollégát keresnek jelenleg szerszámkarbantartási területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Karbantartási tervek készítése, felülvizsgálata
- Aktív részvétel az üzembe helyezéseknél, szerszámátvételeknél
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, szervizekkel
- Műszakos karbantartók szakmai irányítása
- Munkaeszköz készletszintjánek optimalizálása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Műanyag fröccsöntő szerszámok javításában/tervezésében szerzett gyakorlat
- Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
- CAD szoftver ismeret (Catia / NX)

Amit partnerünk kínál:

- Biztos, nemzetközi háttér
- Fejlődési, előrelépési lehetőség
- 13. havi bér
- cafeteria

Ebben a pozícióban partnerünknél elérhető éves bér bruttó 5.850.000 Ft-tól.