Mainframe rendszeradminsztrátor (Rendszerprogramozó) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 822192
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélorientált, ISO és ITIL alapú z/OS rendszerek támogatása, testreszabása és   paraméterizációja

 - Aktív részvétel a rendszer sztenderdek és a szoftverrendszer környezetek központi elhelyezése fejlesztésében, bevezetésében és karbantartásában (Központi szoftver rollout és z/OS Release Management)

 - Technikai projekt- és presales támogatás

 - Disaster Recovery tesztakciók támogatása

 - Technikai koncepciók készítése a szolgáltatásmenedzsment bevonásával

 - Ügyfélspecifikus dokumentáció kartbantartása (működési kézikönyvek)

 - 2nd level support:

 - z/OS Base és kapcsolódó toolok, Storage/Tape, hálózat, Automatizálás/Monitoring

 - Működési változások, rendszerparaméterek igazítása

 - Unix System Services

 - z/OS Sysplex

Elvárások

 - Egyetemi/főiskolai végzettség

 - Mainframe rendszerek (és alrendszerei) üzemeltetésében szerzett tapasztalat vagy Mainframe rendszerprogramózói tapasztalat a következő területeken:

 - Hálózat

 - z/OS Base vagy Tools

 - z/OS telepítés/karbantartás

 - Automatizálás

 - Technikai Reporting (SMF)

 - Storage/Tape

 - JES2/3, TSO, ISPF, SDSF, JCL stb. ismeretek

 - Projektmenedzsment tapasztalat

 - Csapatszellem

 - Legalább középfokú angol/német nyelvtudás

 - Konferenciahívásokban való részvétel, később készenlét elvállalása

 - Németországi tréningeken való részvétel szükség esetén

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80997

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió