www.cvonline.hu
Mainframe Csoportvezető (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 748687
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott szervezeti egységen belül a felsőbb   szinten meghatározott üzleti és megvalósítási operatív program   végrehajtásának koordinálása

 - Mainframe területén dolgozó kollégák   csoportjának vezetése

 - A csoport költségtervezésében, éves tervezésben   való részvétel

 - A csoport szogáltatási szintjének biztosítása

 - Erőforrások allokációja: műszakbeosztás,   szabadságolás, helyettesítési tér készítése

 - Új munkatársak kiválasztásában való részvétel

 - A csoporttagok fejlődésének elősegítése

Elvárások

 - Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség

 - Hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat

 - Vezetési, koordinálási tapasztalat

 - Mainframe rendszerek ismerete

 - MS Office-ban való jártasság

 - Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás

 - Önálló munkavégzésre való hajlandóság, proaktivitás

 - Stressztűrő képesség

 - Kiváló szervezési, koordinációs készségek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79901

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió