www.cvonline.hu

Magyarországi kereskedelmi képviselő (belsőépítészet)

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Megbízónk a világ vezető álmennyezeti és padlórendszer gyártó cége. Világszerte jelen van termékeivel és  vezető szerepet tölt be, mint a gyártási volumen , mint pedig az értékesítési forgalma alapján. 2006-ban 3,4 milliárd dollár forgalmat ért el. A cég főhadiszállása az USA-ban található, de a cég 10 országban 48 gyárral rendelkezik, s több mint 13 ezer dolgozója van. A gyártmányok 90%-ban közületi felhasználásra kerülnek, 2/3-ban nagy építési projektekre, mint irodaházak, egészségügyi-, oktatási létesítmények, kereskedelmi központokba. Jelenleg a magyarországi kereskedelmi képviselőjük felkutatására és kiválasztására kapott megbízást irodánk.

Feladatok:

- egy személyben felelős a magyarországi értékesítési forgalom biztosításáért (műszaki és sales támogatást külföldről kap)

- viszonteladói partnerek látogatása, új termékek bemutatása, projektek során szakmai támogatás megadása

- közvetlen, B2B projektek során a tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok elkészítésében való részvétel, műszaki tanácsadás, stb.

- építészek, belsőépítészek, tervező irodák, kivitelezők látogatása, terméktájékoztatók megtartása, stb.

- projektek során, a vállalat termékeinek betervezését, megrendelését követően a viszonteladói hálózat valamely tagja szállítja ki a termékeket

- konzultatív sales (tanácsadói) tevékenység végzése a potenciális partnereknél

- riport a regionális kereskedelmi igazgató felé (külföldi)

Elvárás:

- felsőfokú végzettség (építész, építőmérnök, épületgépész, egyéb műszaki diploma, műszaki érzékkel rendelkező közgazdász, stb.)

- építőipari termékek (építőanyag, nyílászárók, tetőszerkezet, szigetelés, épületgépészet, irodabútor, stb.) B2B értékesítésében szerzett tapasztalat

-  magabiztos kommunikációs angol nyelvtudás

-  az önállóságot és felelőséget kedvelő, a munkáját tervezni tudó, megbízható munkatársat keresünk, aki előtt komoly karrier lehetőség áll, amennyiben bizonyítja rátermettségét

Munkavégzés helye: Magyarország

Jövedelem: a feladatnak megfelelő jövedelmi szint + bónusz + cégautó + egyéb eszközök

Részleg

kereskedelem / szaktanácsadás

Helyek Magyarország
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő