www.cvonline.hu

Magkészítő operátor

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1155194

Öntöttvas, valamint rozsdamentes acélból készült kipufogó csonkokat és turbó házakat gyártó piacvezető autóipari vállalatcsoport, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Homokmag készítés, magkészítő gép kezelése
  • Kész öntvények vizuális ellenőrzése, felületi javítása
  • Homokmag öntőformába helyezése

Elvárások:
  • Minimum 8 általános végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Gyári környezetben (több műszakos munkarendben) szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Nettó 150 - 170 ezer forintos kereseti lehetőség
  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatás
  • 40%-os éjszakai pótlék
  • Céges buszjárat a munkába járáshoz 59 településről
  • Igény esetén ingyenes munkásszállást tudunk biztosítani
  • Egyéni termelési bónusz minden hónapban

Előnyök:
  • Korábbi hasonló (autóipari) munkaviszony
  • Középfokú végzettség

  • Jelentkezzen önéletrajza elküldésével a megadott e-mail címen, Mi pedig keressük a részletekkel kapcsolatban! Bővebb információt a +36-70/66-55-283-as számon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány