www.cvonline.hu

MAGASÉPÍTŐIPARI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (6858)

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Elvárások:
•min.  közép -, ill. felsőfokú műszaki végzettség (magasépítő technikus, ill. építő-, építészmérnöki diploma)
•hasonló munkakörben szerzett legalább 4 éves tapasztalat
•tárgyalóképes szakmai német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiemelkedő kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•megbízható, agilis, rugalmas
•precíz, terhelhető, jó problémamegoldó
•feladatorientált, alkalmazkodó

Előnyök:
•GAEB német ismeretek
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•építkezési projektekkel kapcsolatos folyamatos műszaki egyeztetések lebonyolítása
•árajánlatok készítése és utókalkuláció
•megrendelések intézése
•számlázási feladatok elvégzése, szállítólevelek ellenőrzése
•kapcsolattartás és együttműködés az alvállalkozókkal, beszállítókkal
•egyéb operatív feladatok elvégzése pl. projektek pénzügyi, műszaki és időterv ütemtervének elkészítése
•kimutatások, beszámolók készítése

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•mobiltelefon és laptop
•szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német