www.cvonline.hu

Magasemelésű targoncavezető

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 979028

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk Magasemelésű targoncavezető munkakörbe.
Feladatok:

  • beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása targoncával,
  • betárolás, kitárolás,
  • RF szkenner használata,
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása.

Elvárások:
  • targoncavezetői bizonyítvány,
  • magasemelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.
  • azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • VNA gépkezelői tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével E-mail cím megjelenítése email címre.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Egyéb információk:
2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00. Kijutás céges autóbusszal Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.