www.cvonline.hu

Magasemelésű targoncavezető

  • A hirdetés 914 napja lejárt
Élelmiszeripari partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • kitárolási, betárolási feladatok ellátása,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • magasemelésű targonca kezelése,
  • komissiózás, áruösszekészítés,
  • adminisztrációs raktári feladatok ellátása.
Elvárások:
  • magasemelésű targoncavezetői jogosítvány (új OKJ szerinti 3324-es, vagy régi típusú 3343-as jogosítvány),
  • magasemelésű targoncán szerzett, legalább tapasztalat,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő és bőrgyógyászati lelettel),
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete, készletkezelési, készletgazdálkodási tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • bruttó 1200-1400 Ft-os órabér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 7:00-15:20.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Referencia szám: HCT-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, csatolva küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referencia szám feltüntetésével: E-mail cím megjelenítése
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő