www.cvonline.hu

Magasemelésű targoncavezető - Gyál

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 922399

Logisztikai partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, rakodás, komissiózás,
  • RF szkenner használata,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313).
  • magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • időszakos munkalehetőség,
  • havi br. 195.000 Ft-os fizetés.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend: 8:00-17:00.
Kapcsolat:
Referencia szám: UGT-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál