www.cvonline.hu

Magasemelésű targoncás

  • A hirdetés 1150 napja lejárt

Munkavégzés helye: Páty

Elvárások:

  • elektromos targonca vezetésében szerzett gyakorlat
  • szükséges bizonyítványok: targonca vezetői jogosítvány + OKJ bizonyítvány.
  • magasemelésű targoncázásban szerzett munkatapasztalat
  • munkabírás, fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, pontosság
  • raktárban szerzett 1-2 éves gyakorlat

Feladatok:

  • termékek fizikai mozgatása és betárolása
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban
  • áru összekészítése, rakodás
  • a munkaterület tisztán tartása, targoncák ellenőrzése

Műszakbeosztás:

2 műszakos munkarend

I.  műszak: 6.00-14.30
II.    műszak : 12.00-20.30

Munkaruha:

  • munkavédelmi bakancs
  • megfelelő védettséget nyújtó, kényelmes ruházat

Amit kínálunk:

  • jó munkahelyi kollektíva, biztos jövedelemhez jutás egy megbízható munkáltató állományában
  • versenyképes fizetés

Jelentkezését az alábbi címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő