www.cvonline.hu

Magasemelésű targoncás - Pilisvörösvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 905445

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • kitárolási, betárolási feladatok ellátása,
  • magasemelésű targonca kezelése,
  • komissiózás, áruösszekészítés,
  • kézi szkenner használata,
  • adminisztrációs raktári feladatok ellátása.
Elvárások:
  • OKJ-s magasemelésű targoncavezetői jogosítvány (2009. után 3324-es, vagy 2009. előtt 3343-as kóddal ellátott jogosítvány),
  • magasemelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • készletraktározási, készletkezelési ismeretek (vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent),
  • vonalkódos árukezelési tapasztalat,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság,
  • komissiózás ismerete.
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszakos munkarend (2 műszak, de kb. februártól áprilisig 3 műszak)
Kapcsolat:
Referencia kód: LMT-01
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése