www.cvonline.hu

Magas emelésű targoncás

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Üllői székhelyű multinacionális partnercégünk lelkes, lendületes csapatába keres tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető
(BUD 75)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok
  • Áru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér, multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Választható Cafeteria elemek

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Csemő-Cegléd irányából céges busz biztosított (műszakhoz igazított)
  • Műszakrend: Három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 1411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Kategória Egyéb