www.cvonline.hu

Magas emelésű targoncás - Karcag

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Feladatok:

  • beérkező áruk kezelése,
  • raklapok állványrendszerből történő be- és kitárolása.

Elvárásaink:

  • targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány (3324-es típusú),
  • magas emelésű targoncavezetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál.

Munkavégzés helye:

  • KARCAG logisztikai központ (Karcagról, Bucsáról, Püspökladányból, Kisújszállásról, Kunmadarasról ingyenes buszjárattal).

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, rögzítse jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Bács-Kiskun
Hajdú-Bihar
Pest
Heves
Csongrád
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő