www.cvonline.hu

Magánadományozási felelős

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Magánadományozási felelőst

keresünk!

A TASZ Magyarország egyik legmeghatározóbb emberi jogi szervezete teljes állású magánadományozási felelőst keres. A TASZ nem fogad el támogatást az államtól, illetve politikai pártoktól. Sokszínű programjainkhoz olyan finanszírozási formákat keresünk, amelyek a függetlenségünk fenntartását képesek hosszútávon szavatolni.

A sikeres pályázó a szervezet magánadományozói programját fogja kidolgozni és működtetni a meglévő adományszervezési stratégia alapján. Az ideális jelölt ért az adományozói célcsoport feltérképezéséhez és hatékony megszólításához. Mindezt a TASZ munkájának részletes megismerésével, a csapattal való szoros együttműködésben, különösen a pályázatokért felelős adományszervezővel, a kommunikációs csapattal és az ügyvezető igazgatóval.

Feladatok

  • A TASZ magánadományozói stratégiájának megvalósítása magánadományozói támogatások dinamikusan növelésével
  • Online és offline adománygyűjtő kampányok kidolgozása, lebonyolítása, elsősorban és rövid távon belföldön
  • A TASZ pártoló tagjaival való kapcsolattartás
  • Kapcsolódó rendezvények kidolgozása, szervezése, lebonyolítása
  • Adományszervezési módszerek tesztelése, elemzése, integrálása a szervezet működésébe, a megvalósított projektek elemzése, értékelése.
  • Költségvetés tervezés, adatbázis kezelés

Elvárások

  • elkötelezettség a kampányaink, értékeink iránt,
  • minimum 2 év tapasztalat adományszervezés, online marketing vagy PR területen,
  • tapasztalat projektek megtervezésében, kivitelezésében, költségvetés tervezésben, ügyfelekkel vagy támogatókkal való  komplex kommunikációs feladatok ellátásában
  • kiváló, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • alapvető számítógépes ismeretek megléte (Excel stb.)

Kompetenciák

  • dinamikus, ugyanakkor precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • stressztűrés
  • képesség önállóan és csapatban való munkára egyaránt
  • jó kapcsolatteremtési képesség
  • eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

Miért csatlakozz hozzánk?
Azért a szabadságért, függetlenségért és inspiráló intellektuális környezetért, amit a TASZ nyújt!
Mert végre igazán tehetsz valamit a demokrácia és az emberi jogok védelme érdekében, amire rég volt akkora szükség, mint most!

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed és az alábbi feladatra a megoldásod Kapronczay Stefániának, a TASZ ügyvezető igazgatójának az alábbi e-mail címre küldd el.

Feladat:
A fentiek alapján kérjük dolgozz ki egy adománygyűjtési kampányt, ami a szervezet számára az elkövetkező két éves időtartam alatt 15 millió forintos bevételt generál.

Szempontok:

  • A tervezet illeszkedjen a szervezet profiljához, szellemiségéhez.
  • A megvalósítandó projekt legyen hosszú távon fenntartható.
  • Nincs formai és terjedelmi megkötés, a projekt bemutató lehet írott szöveg, videó, PPT stb., de mindenképpen önmagában értelmezhető.

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Kezdés várható időpontja: 2015. július 15. vagy megegyezés szerint

Fizetés: megállapodás szerint tapasztalat függvényében.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol