Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

MAG HEGESZTŐ

Feladatok:
Hegesztési paraméterek beállítása, alkalmazása a hegesztési utasítás alapján.Hegesztési munkák kivitelezése a vonatkozó utasítás alapján. Alapvetően vastaglemezek hegesztése.Varratok előírásnak megfelelő kivitelezése. Az elvégzett munka (hegesztési varrat) minőségének vizuális értékelése. ■ Varratok méretének ellenőrzése.

Elvárások:
■ szakmunkás, vagy betanított hegesztői képesítés; ■ MAG (fogyóelektródás ívhegesztés) elvi és gyakorlati ismerete; ■ gyakorlati tapasztalat vastaglemezek feldolgozásában; ■ egyedi gyártásban, hegesztésben szerzett min. 2 éves gyakorlat; ■ lejárt, vagy élő minősítés MAG eljárásra.

Előny:
hegesztés porbeles huzallal;több hegesztési eljárás ismerete; tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk:
több műszakos munkarend (3*8 vagy 2*12 óra), hétvégi munkavégzés;
bejárás / szállás támogatása.

Munkavégzés helye:
 Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen várjuk a jelentkezéseket.

6060 Tiszakécske
Dózsa telep 69.
Tel.: +36 76 542 100
Fax: +36 76 542 199
www.andritz.hu